Вбудовані корпусні меблі: стильно та практично!

Вбудовані корпусні меблі – це не лише стильно, але й доволі практично. Такі меблі підходять для кухні, коридору, офісних кабінетів, балконів, гардеробних кімнат, для спальні, вітальні, дитячої та навіть для комор. Вони здатні значно зекономити простір приміщення, а також мають ряд істотних переваг порівняно зі звичайними меблями. Розберімося ж разом, які переваги мають вбудовані меблі.

1. Економія простору – це великий плюс не лише для маленьких квартир, але й для окремих кімнат, наприклад, гардеробних та мансард. Такі меблі "підганяють" виключно під розміри відведеного місця, що забезпечує компактність установки меблів. Кожен сантиметр простору використовується з користю, при цьому меблі такого типу є дуже вмісткими – усі необхідні речі Ви з легкістю зможете заховати від сторонніх очей. Окрім цього, меблі вбудованого типу доцільно використовувати для приміщень з високою стелею або косими стінами – цей простір можна вдало використати.

2. Індивідуальні розміри. Меблі такого типу підганяють за розмірами відведеного для меблів місця. Таким чином, якщо замовляти комплект меблів, кожна деталь буде мати індивідуальні розміри, залежно від вимог замовника та відведеного простору.

3. Звукоізоляція, що виникає у зв'язку з тим, що підгонка меблів вбудованого типу є дуже щільною та не лишає зазорів чи щілин, теж вважається істотною перевагою.

4. Місткість меблів – вагомий аргумент при виборі. Оскільки існують певні обмеження в просторі, то розміри полиць та ніш теж підбираються індивідуально та залежать від побажань клієнта. Весь вільний простір заповнюється полицями, шухлядами для зберігання речей.

5. Універсальність таких меблів полягає в зонуванні приміщень. Вбудовані міжкімнатні перегородки чи шафи ідеально виконують роль перегородок, які можуть відділити певні зони (наприклад, робочу та відпочинкову), при цьому відмінно виконують функцію зберігання речей.

6. Візуальне вирівнювання стін досягається завдяки тому, що деталі таких меблів кріпляться під будь-яким кутом, що і дозволяє приховати усі зовнішні недоліки стін чи стелі.

7. Вбудовані меблі вважаються абсолютно безпечними, адже у них є мінімум кутів або вони взагалі відсутні. Тому такі меблі рекомендують встановлювати у дитячих кімнатах.

8. Зовнішній вигляд таких меблів – один з вагомих аспектів. Вбудовані стелажі, шафи, кухні та інші меблі виглядають дуже солідно. Окрім того, фасади можуть доповнюватися красивими декоративними елементами та дзеркалами, а Ваші речі будуть при цьому надійно заховані.

Як бачимо, вбудовані корпусні меблі – це сучасне рішення не лише для квартир, але й для просторих будинків та навіть офісів. Наша компанія здійснює виготовлення вбудованих шаф купе, меблів для дитячих кімнат, для залу, спальні, кухні чи офісу. Ми використовуємо лише найкращі та безпечні матеріали при виготовленні. У своїй роботі керуємось Вашими побажаннями. Пропонуємо різну цінову політику. Ми допоможемо Вам створити красивий та ергономічний дизайн меблів, аби Ви могли не лише заховати усі особисті речі, але й вдало підкреслити дизайн Вашої кімнати. Для замовлення меблів телефонуйте за контактними номерами.