Виготовлення вбудованих шаф купе: практично та компактно

Під час планування квартир її власники передбачають всілякі ніші для подальшого їх заповнення практичними меблями. Вбудовані шафи-купе – відмінне рішення для тих, хто хоче максимально інтегрувати їх в приміщення. Головною перевагою таких шаф є можливість монтажу навіть на невеликих просторах зі збереженням корисної площі. Зручність використання і безліч інших плюсів зробили шафи-купе неймовірно популярними. Завдяки своїй унікальності вони підходять і для коридорів, і для спальні, кухні або офісу.

Сьогодні використання шаф-купе надає безліч інших додаткових переваг, зокрема:

- різноманіття дизайну та конструкцій;
- місткість і багатофункціональність;
- можливість повністю індивідуального підбору конструкції;
- зручність і практичність розсувних дверей;
- безпечність експлуатації.

Вбудовані шафи дозволяють дуже вигідно організувати місця для зберігання, а завдяки особливостям конструкції вдається заощадити зайві сантиметри корисної площі, щоб раціонально її використовувати. Ретельно продумане планування дозволяє вмістити все необхідне і розташувати його в найзручніший спосіб. Універсальність застосування вбудованих шаф робить їх ідеальним елементом інтер'єру в будь-якій кімнаті. Найголовніше – вміло підібрати оформлення, що гармонує з інтер'єром приміщення.

Переважно серед шаф-купе виділяють два різновиди – корпусні та вбудовані, що відрізняються не тільки способами монтажу, але і ціною та взагалі можливістю установки в певних умовах. Корпусні шафи-купе мають звичний для всіх несучий каркас, тобто корпус. Вбудована ж шафа монтується безпосередньо в стіни і не має ні задніх, ні бічних панелей.

Конструкція і виготовлення під замовлення клієнта дозволяє організувати внутрішній устрій шафи найрізноманітнішим чином, підібрати індивідуально кількість полиць і ящиків, підсвічування і дзеркал.

Зробити вибір, а згодом – втілити його в реальність допоможе компанія-виробник якісних меблів "Айст", яка пропонує виготовлення вбудованих шаф купе на замовлення у Житомирі та по всій Україні. У нас ви можете замовити якісні шафи-купе будь-яких розмірів, і ми врахуємо усі ваші побажання щодо дизайну та кольору майбутнього виробу. У рубриці "Шафи-купе" ви можете зорієнтуватись і вибрати те, що потрібно саме вам!

Наша виробнича база оснащена сучасним обладнанням, крім того, у нас працюють кваліфіковані фахівці, які допоможуть Вам втілити усі свої побажання стосовно меблів. До того ж ми ретельно підбираємо матеріали, щоб ваші меблі не лише були красивими, але й прослужили тривалий термін.

Ми задовольнимо усі бажання навіть найвибагливіших замовників. Обговорити усі деталі можна за контактними номерами телефонів, що вказані на сайті.